Get Adobe Flash player

Szybki kontakt


tel.: 062 501 75 60,
fax 062 503 30 51
tel. kom.: +48 601 795 219
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ozon a usuwanie zapachów

 

Ozon usuwa wszystkie nieprzyjemne i szkodliwe dla człowieka zapachy organiczne i nieorganiczne. Najbardziej powszechny i przykry dla człowieka jest odór papierosów zawierający kilka tysięcy chemicznych związków, w tym wiele substancji rakotwórczych. Są to m.in. polon, butan, aceton, amoniak, arsen i inne.

Ciekawe informacje

Chcesz pozbyć się nieprzyjemnego i uciążliwego zapachu dymu tytoniowego?


Ozon neutralizuje zapach papierosów w pomieszczeniach, w których wniknął w kotary, meble, dywany oraz ściany. Gaz ten niszczy fenole (niewidoczna część dymu papierosowego) poprzez ich utlenianie. To fenole są źródłem niemiłego zapachu oraz powodują podrażnienie oczu.

 

Ozon niszczy też zapach szkodliwych substancji chemicznych , z którymi mamy do czynienia w nowym budownictwie bądź po remoncie czy malowaniu mieszkania. Pochodzą one ze świeżo wyprodukowanych i zakupionych mebli, farb, wykładzin, lakierów.

 

Ozon jest szybki, skuteczny i bezpieczny dla człowieka. Nie kryje on nieprzyjemnych zapachów, lecz trwale je usuwa. Po ukończeniu budowy domu lub po jego remoncie dzięki ozonowaniu będziemy mogli szybciej zamieszkać nie narażając się wdychanie trujących substancji.

P O L E C A M Y:
P O L E C A M Y:
P O L E C A M Y: