Ozonowanie samochodów

Oferta

Ozonowanie samochodu i klimatyzacji

Ozonowanie samochodu i klimatyzacji w Eozon Kalisz to proces dezynfekcyjny, czyli dogłębnie oczyszczający. Po kabinie samochodu rozprowadzone zostają cząsteczki ozonu, które utleniają zanieczyszczenia, doprowadzając do ich rozpadu na mniej złożone cząsteczki.

Zabieg ozonowania samochodu jest w nieszkodliwym dla człowieka oraz środowiska sposobem na pozbycie się wirusów, bakterii, grzybów, roztoczy, pleśni oraz alergenów.

Ozonowanie klimatyzacji oraz reszty kabiny samochodu umożliwia zlikwidowanie przykrych zapachów – dzięki tej metodzie pozbędziesz się woni papierosów, zwierząt, jedzenia, farby, lakieru i innych.  

Już po pierwszym ozonowaniu poczują Państwo różnicę w jakości powietrza, którym się oddycha! Gwarantujemy zadowolenie oraz 100% skuteczność.

Skuteczne ozonowanie samochodu z Eozon Kalisz – jak to robimy?

Zanim przystąpimy do ozonowania samochodu, należy zadbać o posprzątanie jego wnętrza. Przede wszystkim należy pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń oraz źródeł, które wywołują lub mogą wywoływać nieprzyjemne zapachy. Ponadto należy dokładnie wyczyścić miejsca, gdzie mogą rozwijać się drobnoustroje. Najczęściej występują w wilgotnych oraz brudnych miejscach. 

Nasze ozonatory pozwalają rozpocząć usługę ozonowania samochodu zaraz po wyczyszczeniu kabiny. Nie musimy czekać na wyschnięcie elementów tapicerowanych, plastikowych oraz metalowych. 

Ozonator umieszczamy w przedniej części samochodu na podłodze lub na fotelu. W taki sposób aby wylot urządzenia skierowany był w miejsce zasysania powietrza do układu klimatyzacji – zawsze znajdujące się za schowkiem pasażera. Zamykamy wszystkie okna oraz drzwi, tak aby uzyskać efekt zamkniętego obiegu powietrza.
 
Usługa ozonowania samochodu może potrwać od 15 minut do godziny. Wszystko zależy od wyboru urządzenia przeznaczonego do wykonania usługi.

Ozonowanie samochodu z firmą Eozon Kalisz

Usługę ozonowania samochodu w Eozon Kalisz wykonasz u nas zarówno latem jak i zimą. Warto zadbać o czyste i higieniczne powietrze w Twoim samochodzie. Skontaktuj się z nami i umów się na wolny termin.

Najczęściej zadawane pytania ozonowanie samochodu

Usługa ozonowania samochodu wykonywana jest w Kaliszu. Istnieje możliwość dojechania do klienta i obsłużenia np. floty firmowej.

Skontaktuj się z nami i poznaj nasz aktualny cennik.

Jak często ozonować samochód? Dla własnego zdrowia, ozonujemy samochód zarówno zimą jak i latem – zazwyczaj raz na miesiąc. Gdy mamy zwierzęta i przewozimy je w aucie, powinniśmy ozonować

Dla własnego zdrowia, ozonujemy samochody zarówno zimą jak i latem – zazwyczaj raz na miesiąc. Gdy mamy zwierzęta i przewozimy je w aucie, powinniśmy ozonować niezależnie od pory roku.

Po ozonowaniu warto przewietrzyć samochód i odczekać około 5 minut zanim wyruszymy nim w drogę. To dla naszego zdrowia.

Nasz adres

ul. Chopina 23 (pok. 303-305)
62-800 Kalisz

Zadzwoń do nas

Napisz wiadomość