Technologia

Nasze Produkty

Technologia

W naszej ofercie znajdują się generatory ozonu, które wytwarzają od 1 g do 20 g ozonu na godzinę z otaczającego powietrza. Zastosowano najnowszą technologię wyładowań koronowych (mega plasma), dzięki której możliwe jest uzyskanie wysokich stężeń ozonu w krótkim czasie, pracę urządzenia w trudnych warunkach oraz niski pobór energii. Każdy ozonator posiada zamontowany wentylator o dużym przepływie powietrza, co umożliwia szybkie oraz równomierne rozprowadzenie ozonu w pomieszczeniu bez konieczności wspomagania dodatkowymi dmuchawami.

Nabywając ozonatory firmy Trioxygen możesz mieć pewność, co do zgodności specyfikacji technicznej ze stanem faktycznym. Wydajność naszych generatorów potwierdzona jest badaniami, co poświadczają poniższe dokumenty:

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EPAK jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Trioxygen.

Ozonator Trioxygen 20

Trioxygen 20 potrafi skutecznie zlikwidować wszelkie chorobotwórcze mikroorganizmy, zapewniając przy tym w pomieszczeniu krystalicznie czyste powietrze. W pełni eliminuje przykre wonie, spowodowane przez zalanie, pożar, grzyby czy pleśń. Ozonator cechuje się niezwykle wysoką wydajnością, dzięki zastosowaniu do jego budowy dwóch najnowszej generacji elektrod wyładowań koronowych.

Ozonator Trioxygen 10 duct

Trioxygen 10 duct jest ozonatorem, który umożliwia wygenerowanie 10 g ozonu w ciągu 1 godziny. Możliwość podłączenia do niego rury o średnicy 100 mm pozwala na przeprowadzenie dezynfekcji nawet w najbardziej niedostępnych miejscach w pomieszczeniu.

Ozonator Trioxygen 10 duo

Trioxygen 10 duo jest profesjonalnym narzędziem, które umożliwia zlikwidowanie chorobotwórczych mikroorganizmów z klimatyzacji, z powierzchni wybranych przedmiotów i narzędzi czy pomieszczeń codziennego użytku. Za jego pomocą możliwe jest także usunięcie przykrych woni różnego pochodzenia (tj. pożar, zalanie, dym tytoniowy, malowanie, remont czy rozkładające się zwłoki).

Ozonator Trioxygen 10

Ozonator trioxygen 10 jest skuteczną bronią w walce z chorobotwórczymi bakteriami, grzybami, wirusami, alergenami, roztoczami czy pleśnią. Potrafi wytworzyć krystalicznie czyste powietrze "jak po burzy", zdezynfekować i odświeżyć klimatyzację czy całe pomieszczenie.

Ozonator Trioxygen 5

Ozonator trioxygen 5 jest jednym z naszych najmniejszych generatorów ozonu. Jest bardzo poręczny i lekki, dzięki czemu doskonale sprawdza się w niedużych obiektach, a także tam, gdzie trzeba go często przenosić z miejsca na miejsce (np. w gabinetach lekarskich i stomatologicznych, pokojach hotelowych, samochodach, mieszkaniach itp.).

Ozonator trioxygen 1

Ozonator trioxygen 1 jest naszym najmniejszym generatorem ozonu. Jest niezwykle poręczny i lekki, co wprowadza dużą łatwość w jego używaniu. Idealnie sprawdza się w małych obiektach, a także tam, gdzie istnieje konieczność ciągłego przenoszenia go z miejsca na miejsce (jak np. gabinety zabiegowe, ginekologiczne, stomatologiczne, środki transportu, mieszkania itp.).

Ozonator TrioPro

Ozonator TrioPro jest skutecznym urządzeniem do przeprowadzania ozonowania, które potrafi wyprodukować 10 g ozonu na godzinę. Jest niezwykle efektywną bronią w walce z chorobotwórczymi mikroorganizmami, alergenami, roztoczem kurzu czy nieprzyjemną wonią. Pomieszczenia ozonowane przy wykorzystaniu tego generatora na długo pozostają czyste i pachnące.

Jonizator Plazmowy Ionpro

IonPro jest profesjonalnym jonizatorem plazmowym, który przeznaczony jest do usuwania nieprzyjemnych zapachów. Ponadto neutralizuje cząsteczki kurzu, zabija bakterie, grzyby, wirusy i alergeny. IonPro jest małym urządzeniem o niezwykle dużym potencjale. Potrafi wytworzyć dodatnie i ujemne jony, a także niewielką ilość ozonu.