Ozonowanie mieszkań i budynków

Oferta

Ozonowanie mieszkań i budynków

Skuteczne ozonowanie mieszkań i budynków umożliwia trwałą likwidację nie tylko zarazków, ale również przykrych zapachów. Ponadto usługa ozonowania umożliwia pozbycia się niechcianych gości z pomieszczeń, w postaci mrówek i pcheł. Poznaj najważniejsze korzyści, które zapewnia firma Eozon Kalisz świadcząc usługi ozonowania mieszkań i budynków.

  • pozbycie się drobnoustrojów chorobotwórczych (wirusów, bakterii i grzybów);
  • usunięcie roztoczy;
  • dezynfekcja miejsc trudnodostępnych;
  • usunięcie zapachów odzwierzęcych, dymu papierosowego, spalenizny, stęchlizny, farb, klejów czy lakierów.
 

Prawdą jest, że ozon wpływa na poprawę jakości powietrza w mieszkaniu lub innym typu budynku. Należy jednak mieć na uwadze, że ozonator i wydzielany ozon nie ma wpływu na stan suchości powietrza. W tym celu rekomendujemy zakup nawilżacza powietrza. Oczywiście nawilżać nie ma takich właściwości działania jak ozonator. 

Jakie efekty przynosi ozonowanie mieszkań i budynków?

Ozonowanie mieszkań i budynków umożliwia trwałe usunąć nie tylko zarazków, ale także przykrych zapachy. Dzięki temu osoby przebywające w pomieszczeniach po wykonanym ozonowaniu mogą cieszyć się z czystego powietrza, które będzie wdychane przez ich drogi oddechowe. 

Po co ozonować mieszkania i budynki?

Nie bez powodu media oraz organizacje zajmujące się analizą stanu powietrza komunikują, że z każdym kolejnym rokiem otaczające nas powietrze jest w coraz to gorszym stanie. Powietrze, które wdychane jest przez nasze drogi oddechowe jest skażone kilkudziesięcioma chemikaliami oraz pyłami, często kancerogennymi.

Aby powietrze w naszym mieszkaniu było wolne od chorobotwórczych zarazków, wykonujemy ozonowanie. Ozon jest silnym utleniaczem. Oznacza to, że spala i tym samym likwiduje zarazki oraz utlenia do nieaktywnych dla zdrowia, substancje, związki organiczne.

Co daje ozonowanie?

Ozon działa na organizmy żywe w sposób kompleksowy. Powoduje uszkodzenie błon biologicznych, hamuje działanie enzymów oraz uniemożliwia oddychanie wewnątrzkomórkowe. Właściwości te sprawiają, że świetnie nadaje się do wykorzystania jako środek bakteriobójczy. Doskonale poradzi sobie także z grzybami, pleśniami, a nawet wirusami. 

 

Kiedy dezynfekcja ozonem będzie skuteczna?

Czy wiesz, że ozonowanie niszczy 99% drobnoustrojów. Ponadto fachowo i profesjonalnie wykonana usługa jest w 100% bezpieczna dla osób korzystających następnie z pomieszczeń. Czas potrzebny na zdezynfekowanie danego pomieszczenia wylicza się na podstawie jego kubatury oraz wydajności generatora. Zazwyczaj usługa ozonowania ozonowania trwa kilka godzin pracy. Po wyłączeniu generatora ozonu należy odczekać około 30-40 minut (ozon w tym czasie zamienia się w nieszkodliwy ditlen O2) i następnie dobrze przewietrzyć pomieszczenie.  

 

Ozonowanie Kalisz - profesjonalne i skuteczne usługi z Eozon

Ozonowanie Kalisz z firmą Eozon to profesjonalne usługi z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony zespół, który wyposażony jest w generatory ozonu o wysokim stężeniu. Urządzenia niedostępne w zakupie komercyjnym.

Do każdego zlecenia ozonowania mieszkań i budynków podchodzimy indywidualnie. Ustalamy zakres prac z klientem oraz informujemy o tym w jaki sposób przebiegać będzie usługa. Przed powrotem klienta upewniamy się, że ozon całkowicie się utleni, obiekt będzie pozbawiony zapachów.

Usługi ozonowania mieszkań i budynków mogą być wykonywane kompleksowo w każdym pomieszczeniu lub tylko w tych, które zostaną wskazane przez zlecającego. W każdym przypadku dobieramy najskuteczniejsze rozwiązanie problemu.

Najczęściej zadawane pytania przy ozonowaniu mieszkań i budynków

Usługa ozonowania mieszkań i budynków wykonywana jest przez firmę Eozon na terenie miasta Kalisz oraz w sąsiednich miejscowościach. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, czy jesteśmy w stanie do Ciebie dojechać.

W tym przypadku do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie. Wpływ na to ma nasz dojazd, kubatura ozonowanych pomieszczeń, czas poświęcony na wykonanie ozonowania.

Jeżeli usługa ozonowania mieszkań i budynków wykonywana jest przez profesjonalistów oraz przy użyciu specjalistycznego sprzętu, to w 100% jest bezpiecznie.

Wszystko zależy od czy usługa jest kompleksowa i dotyczy całego mieszkania, czy tylko wyznaczonych pomieszczeń. Na ogół może by to nawet kilka godzin.

Nasz adres

ul. Chopina 23 (pok. 303-305)
62-800 Kalisz

Zadzwoń do nas

Napisz wiadomość