O nas

Więcej o nas

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe EPAK

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe EPAK jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która istnieje na rynku od ponad 11 lat. Od początku naszej działalności jesteśmy nastawieni na zapewnienie europejskich standardów ekologicznych świadczonym przez nas usługom. Indywidualne podejście do Klienta i dbałość o wysoką jakość oferowanych usług zaprocentowały tym, iż obecnie jesteśmy jedną z wiodących firm w zakresie ochrony środowiska w Polsce. O naszej ugruntowanej pozycji na rynku świadczyć mogą liczne referencje od zadowolonych klientów oraz liczba stałych umów o współpracy, która cały czas rośnie i obecnie wynosi już ponad 500.

Przedsiębiorstwo EPAK specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z kompleksowym zagospodarowaniem odpadów. Najnowsza działalność firmy skupia się na usługach związanych z dezynfekcją ozonem.

Ozonowanie jest jedną z najnowszych metod walki z nieprzyjemnymi zapachami, grzybami czy bakteriami. Chcąc podążać za unijnymi standardami wprowadzamy do naszej oferty szeroki wachlarz usług, dzięki którym możliwe będzie przeprowadzenie bezpiecznej oraz nieszkodliwej dla człowieka i środowiska dezynfekcji.

Zakres naszych prac obejmuje:

usuwanie nieprzyjemnych zapachów wszelkiego pochodzenia,

usuwanie alergenów, roztoczy, bakterii i wirusów,

odgrzybianie oraz usuwanie pleśni,

kompleksowe usuwanie szkód po zalaniach (osuszanie, ozonowanie, odgrzybianie),

dezynfekcję,

kompleksowe usuwanie szkód po pożarach.

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Mykologów Budownictwa (PSMB).

Aktywnie korzystamy z doświadczenia, wiedzy oraz szkoleń członków PSMB.

Polskie stowarzyszenie mykologów budownictwa jest organizacją skupiającą osoby zajmujące się zwalczaniem korozji biologicznej obiektów budowlanych.

Stowarzyszenie, które powstało w 1971 roku skupia w swoich szeregach około 400 członków z całego kraju. W tym rzeczoznawców oraz specjalistów w zakresie bezpieczeństwa mykologicznego i ogniowego budynków oraz ochrony obiektów budowlanych, przed szkodliwym działaniem wilgoci i korozji biologicznej.

Firma EPAK dysponuje profesjonalnym transportem, który nie powoduje zagrożenia dla ludzi i środowiska, a przy tym bezpiecznie dostarcza każde zamówienie. Wysoko wyspecjalizowany personel jest zawsze gotów do udzielenia informacji i zrealizowania złożonego zamówienia.

Celem Przedsiębiorstwa EPAK jest utrzymanie unijnych standardów świadczonych przez siebie usług oraz dążenie do zwiększenia zadowolenia swoich klientów.

Zgodnie z naszą dewizą:

Rób swoje! My zajmiemy się tym, co zostało”