O nas

Więcej o nas

Poznajmy się bliżej...

Witamy na stronie firmy Eozon Kalisz – Twojego niezawodnego partnera w dziedzinie kompleksowego osuszania, ozonowania oraz odgrzybiania. Znajdujemy się przy ulicy Chopina 23 (pokoje 303-305) w sercu Kalisza, gdzie służymy pomocą zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, w tym osuszanie podposadzkowe, osuszanie po zalaniu, osuszanie budynków oraz usuwanie wilgoci technologicznej. Specjalizujemy się również w ozonowaniu mieszkań, budynków i samochodów, co pozwala na skuteczną dezynfekcję i eliminację nieprzyjemnych zapachów. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do eliminacji skutków – dzięki zaawansowanym pomiarom i badaniom, takim jak pomiary wilgoci ścian czy ekspertyzy mykologiczne, zapobiegamy powstawaniu problemów w przyszłości.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, zarówno w zakresie zasobów ludzkich, jak i technologii, jesteśmy w stanie oferować usługi na najwyższym poziomie. Inwestujemy w nowoczesny sprzęt i szkolimy naszą kadrę, aby każde wyzwanie było realizowane z największą starannością i skutecznością.

Ponadto, oferujemy wypożyczanie osuszaczy, klimatyzatorów, nagrzewnic oraz wentylatorów, dzięki czemu możesz samodzielnie zarządzać komfortem swojego otoczenia w oczekiwaniu na nasze profesjonalne interwencje.

W Eozon Kalisz jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie, profesjonalizm i nieustanne dążenie do doskonałości są kluczem do sukcesu w rozwiązywaniu problemów naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy i doświadczenia najwyższej jakości usług, które przywrócą zdrowie i komfort Twojemu otoczeniu.

Zakres naszych prac obejmuje:

usuwanie nieprzyjemnych zapachów wszelkiego pochodzenia,

usuwanie alergenów, roztoczy, bakterii i wirusów,

odgrzybianie oraz usuwanie pleśni,

kompleksowe usuwanie szkód po zalaniach (osuszanie, ozonowanie, odgrzybianie),

dezynfekcję,

kompleksowe usuwanie szkód po pożarach.

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Mykologów Budownictwa (PSMB).

Aktywnie korzystamy z doświadczenia, wiedzy oraz szkoleń członków PSMB.

Polskie stowarzyszenie mykologów budownictwa jest organizacją skupiającą osoby zajmujące się zwalczaniem korozji biologicznej obiektów budowlanych.

Stowarzyszenie, które powstało w 1971 roku skupia w swoich szeregach około 400 członków z całego kraju. W tym rzeczoznawców oraz specjalistów w zakresie bezpieczeństwa mykologicznego i ogniowego budynków oraz ochrony obiektów budowlanych, przed szkodliwym działaniem wilgoci i korozji biologicznej.

Członkowie Stowarzyszenia Mykologów Budownictwa

Założone w 1971 roku, jest wyjątkową organizacją w Polsce dedykowaną walce z korozją biologiczną budynków. Zrzesza około 400 członków, w tym ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa mykologicznego i ochrony przed wilgocią oraz korozją. Jako jedyna taka grupa w kraju, oferuje wsparcie i specjalistyczną wiedzę w zakresie ochrony obiektów budowlanych.

Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Technologów Osuszania i Przeciwdziałania Korozji Budynków

Misją stwoarzyszenia jest współudział w rozwoju branży osuszania, wdrażanie nowoczesnych i skutecznych technologii osuszania, zrzeszania interesariuszy związanych z branżą osuszania w tym osób zajmujących się osuszaniem budynków, hydroizolacjami, renowacjami budynków, środowiska naukowego w tym Politechnik oraz producentów związanych z branżą osuszania budynków.

Firma EPAK dysponuje profesjonalnym transportem, który nie powoduje zagrożenia dla ludzi i środowiska, a przy tym bezpiecznie dostarcza każde zamówienie. Wysoko wyspecjalizowany personel jest zawsze gotów do udzielenia informacji i zrealizowania złożonego zamówienia.

Celem Przedsiębiorstwa EPAK jest utrzymanie unijnych standardów świadczonych przez siebie usług oraz dążenie do zwiększenia zadowolenia swoich klientów.

Zgodnie z naszą dewizą:

Rób swoje! My zajmiemy się tym, co zostało”