Wypożyczanie osuszaczy

Oferta

Wypożyczanie osuszaczy w Eozon Kalisz

W Eozon Kalisz oferujemy możliwość wypożyczenia osuszaczy powietrza do zastosowań domowych, biurowych oraz budowlanych. Istnieje możliwość dostarczenie wybranego modelu za pomocą firmy kurierskiej, która po upływie terminu wypożyczenia równie go odbierze. Zapraszamy również do naszej siedziby w Kaliszu, przy ul. Chopina 23. Załatwienie wszelkich formalności nie jest niczym uciążliwym i zajmie tylko kilkanaście minut. Zapraszamy do poznania naszej oferty.

 

Osuszacze kondensacyjne

Osuszacze powietrza kondensacyjne są praktycznymi urządzeniami przeznaczonymi do osuszania powietrza i usuwania zbędnej wilgoci. Doskonale sprawdzą się w wilgotnych pomieszczeniach lub tam gdzie mamy złą cyrkulację powietrza.

Ich praca polega na kondensacji pary wodnej i usunięcie wilgoci z powietrza. Ich działanie najlepiej sprawdza się tam, gdzie w pomieszczeniu występuje pokojowa temperatura powietrza. Wydajność osuszaczy kondensacyjnych wzrasta wraz z temperaturą powietrza. Analogicznie spada, kiedy temperatura powietrza maleje. Osuszacze są bardzo wydajne, odporne na szkodliwe czynniki oraz długowieczne.

Osuszacze adsorpcyjne przemysłowe

Osuszacze powietrza przemysłowe to urządzenia, które efektywnie usuwają z pomieszczeń nadmiar wilgoci. Ich zadaniem jest zagwarantować optymalną jakość powietrza oraz kontroluje poziom wilgotności w magazynach, budynkach przemysłowych czy halach produkcyjnych.

Urządzenia przyspieszają parowanie i wysychanie wody, mogą usuwać skutki zalania budynku, a także osuszać jego konstrukcję, co zapobiega niszczeniu materiałów higroskopijnych. Pozwalają chronić pomieszczenia o podniesionym poziomie wilgotności przed pojawieniem się pleśni.

Osuszacze budowlane zapobiegają opóźnieniom związanym z wysychaniem zaprawy, betonu i innych elementów, co może przełożyć się na przestój w innych pracach budowlanych. Urządzenia są niezwykle wydajne i mogą pracować całą dobę. Rekomendowane do wykorzystywania w obiektach zamkniętych tj. z drzwiami i oknami.

 

Wentylatory powietrza i dmuchawy przemysłowe

Wentylatory przemysłowe to urządzenia przeznaczone do prostego i efektywnego zwiększenia cyrkulacji powietrza. W Eozon Kalisz oferujemy możliwość wypożyczenia i tym samym zaoszczędzenia środków, gdybyś musiał dokonać zakupu na własność.

Mobilne dmuchawy przemysłowe w formie dmuchaw zamkniętych w wytrzymałych obudowach. Urządzenia znajdują zastosowanie w budownictwie, przemyśle, rolnictwie oraz w branży wodno-kanalizacyjnej.

 

Nagrzewnice

Oferujemy również wypożyczenie dmuchaw budowlanych do ścian. Sprawdzą się zarówno przy ogrzewaniu pomieszczeń mieszkalnych lub użytkowych np. piwnic, magazynów, hal produkcyjnych, garaży, warsztatów, jak i również podczas osuszania ich z nadmiernej wilgoci. Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o celu wypożyczenia nagrzewnicy, a my pomożemy wybrać najlepszy model.

Najczęściej zadawane pytania przy wypożyczaniu osuszaczy

Osuszacze powietrza od firmy Eozon Kalisz mogą zarówno firmy, jak i osoby fizyczne. 

Cena wypożyczenia osuszacza powietrz uzależniona jest od wydajności wybranego modelu oraz czasu trwania wypożyczenia.

Osuszacze kondensacyjne są bardziej energooszczędne i wytrzymałe. Osuszaczy adsorpcyjnych nie można stosować w miejscach o dużym zapyleniu, gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia rotora.

 

Wszystko uzależnione jest od wydajności urządzenia oraz grubości murów. Wydajność ta waha się między 20 l/24h a 200 l/24h.

Nasz adres

ul. Chopina 23 (pok. 303-305) 62-800 Kalisz

Zadzwoń do nas

Napisz wiadomość