Usuwanie wilgoci

Oferta

Usuwanie wilgoci

Skąd się bierze wilgoć w domu?

W okresie zimowym, kiedy rzadko wietrzymy pomieszczenia, może pojawić się zbyt wysoki poziom wilgoci w pomieszczeniach. Źródłem tego mogą być wszystkie czynności, które wiążą się z parowaniem wody, np. prasowanie, gotowanie itp. Skraplana woda osadzająca się na różnych elementach wyposażenia pomieszczenia powoduje przykry zapach stęchlizny. Innym powodem pojawienia się wilgoci w domu są ulewne deszcze oraz powodzie.

Jak pozbyć się wilgoci?

Najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się wilgoci jest skorzystanie z usług wykwalifikowanej firmy zajmującym się tym zjawiskiem. Firma EPAK, za pomocą specjalistycznego osprzętu m.in. osuszaczy kondensacyjnych, specjalnie zaprojektowanych dmuchaw oraz wentylatorów, efektywnie pozbędzie się problemu wilgoci w danym pomieszczeniu.

W przypadku pojawienia się wilgoci, stosowanie preparatów grzybobójczych przynosi jedynie chwilowe efekty, gdyż nie działamy bezpośrednio na przyczynę.

Firma EPAK stawia przede wszystkim na jakość wykonywanych usług oraz skuteczność, dlatego w pierwszej kolejności dążymy do wyeliminowania przyczyny problemu, aby następnie usunąć powstałe niedogodności.

Zapraszamy do skontaktowania się z naszą Obsługą Klienta w celu skonsultowania Państwa problemu, a my zaproponujemy najlepsze rozwiązanie!