Get Adobe Flash player

Szybki kontakt


tel.: 062 501 75 60,
fax 062 503 30 51
tel. kom.: +48 601 795 219
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ozonator trioxygen 1 jest naszym najmniejszym generatorem ozonu. Jest niezwykle poręczny i lekki, co wprowadza dużą łatwość w jego używaniu. Idealnie sprawdza się w małych obiektach, a także tam, gdzie istnieje konieczność ciągłego przenoszenia go z miejsca na miejsce

(jak np. gabinety zabiegowe, ginekologiczne, stomatologiczne, środki transportu, mieszkania itp.).

 

 

Działanie trioxygenu 1 jest całkowicie bezpieczne i nieszkodliwe dla człowieka.  Potrafi skutecznie zlikwidować wszelkie nieprzyjemne i uciążliwe dla człowieka zapachy. Ponadto daje możliwość zabicia wszelkich chorobotwórczych drobnoustrojów gnieżdżących się w klimatyzacjach, na powierzchni narzędzi i unoszących się w powietrzu.

 

Trioxygen 1 ma możliwość wyprodukowania 1 g ozonu na godzinę. Nawet tak niewielka ilość ozonu potrafi skutecznie zniszczyć bakterie, grzyby, wirusy, alergeny czy roztocze kurzu i ich formy przetrwalnikowe. Z powodzeniem może być wykorzystywany w hotelach, gabinetach lekarskich, biurach czy miejscach użyteczności publicznej, dzięki czemu przyczynia się on do zapobiegania rozprzestrzeniania się chorób w dużych skupiskach ludzi.

 

Dane techniczne - trioxygen 1:
produkcja ozonu 1g/h
wydajność wentylatora 150 m³/h
dodatkowe funkcje brak
filtr brak
napięcie zasilające 230V / 50Hz
moc 20W
wymiary (dł. x szer. x wys.) 240x160x122mm
waga 2,00 kg
 obudowa  aluminium
 gwarancja  1 rok

 

 

Więcej informacji na temat dostępności, ceny czy właściwości generatorów ozonu można uzyskać pod nr tel. 62/5017560.

 

Zamówienia dokonać można w naszym sklepie internetowym: www.ekotu.pl


 New laaaaaaaaaaaaaayer...

P O L E C A M Y:
P O L E C A M Y:
P O L E C A M Y: