Odgrzybianie / Usuwanie pleśni

Oferta

Odgrzybianie / Usuwanie pleśni

Masz problem z pleśnią oraz grzybami na ścianach? Skorzystaj z rozwiązań firmy EPAK – gwarantujemy skuteczne oraz trwałe odgrzybianie pomieszczeń!

Problem występowania grzybów pleśniowych w domu jest kłopotem, z którym boryka się wielu Polaków. Grzyby te stanowią niebezpieczeństwo dla budynków oraz zdrowia mieszkańców, tym samym zmniejszając komfort mieszkania oraz utrudniając utrzymanie jego wartości.

Występowanie pleśni w domu jest złożonym problemem, który od lat rozwiązuje firma EPAK. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym odgrzybianiu budynków, usuwaniu wilgoci.
Procedura usuwania grzyba ze ścian rozpoczyna się od dokładnych oględzin miejsca, w którym zaistniał problem. Pomieszczenie zostaje przeanalizowane pod kątem intensywności występowania oraz rodzaju grzyba. Następnie nasi eksperci dokonują wyceny usługi. Po wykonaniu tych czynności zostaje przeprowadzony zabieg ozonowania pomieszczenia, który charakteryzuje się niezwykłą skutecznością w usuwaniu pleśni oraz grzybów. Ozonowanie niszczy zarówno strzępki, jak i bardziej niebezpieczne zarodniki grzybów oraz mykotoksyny, czyli produkty przemiany materii pleśni. Tym samym dzięki ozonowaniu unikniemy reakcji alergicznych.

Dlaczego odgrzybianie pomieszczeń przez ozonowanie jest najlepszym sposobem na zwalczenie pleśni?

Otóż zabieg ozonowania zwalcza wszelkie drobnoustroje (w tym zarodniki grzybów oraz pleśni), przez co pozostawia powietrze w mieszkaniu czyste i pozbawione patogenów. Ozonowanie prócz poprawienia jakości powietrza, przyczynia się również do poprawy naszego zdrowia!

Interesuje Cię temat walki z pleśnią i grzybami? Zobacz również: