Ozonator trioxygen 1

Ozonator trioxygen 1 jest naszym najmniejszym generatorem ozonu. Jest niezwykle poręczny i lekki, co wprowadza dużą łatwość w jego używaniu. Idealnie sprawdza się w małych obiektach, a także tam, gdzie istnieje konieczność ciągłego przenoszenia go z miejsca na miejsce

(jak np. gabinety zabiegowe, ginekologiczne, stomatologiczne, środki transportu, mieszkania itp.).

Działanie trioxygenu 1 jest całkowicie bezpieczne i nieszkodliwe dla człowieka.  Potrafi skutecznie zlikwidować wszelkie nieprzyjemne i uciążliwe dla człowieka zapachy. Ponadto daje możliwość zabicia wszelkich chorobotwórczych drobnoustrojów gnieżdżących się w klimatyzacjach, na powierzchni narzędzi i unoszących się w powietrzu.

Trioxygen 1 ma możliwość wyprodukowania 1 g ozonu na godzinę. Nawet tak niewielka ilość ozonu potrafi skutecznie zniszczyć bakterie, grzyby, wirusy, alergeny czy roztocze kurzu i ich formy przetrwalnikowe. Z powodzeniem może być wykorzystywany w hotelach, gabinetach lekarskich, biurach czy miejscach użyteczności publicznej, dzięki czemu przyczynia się on do zapobiegania rozprzestrzeniania się chorób w dużych skupiskach ludzi.

Dane techniczne – trioxygen 1:
produkcja ozonu1g/h
wydajność wentylatora150 m³/h
dodatkowe funkcjebrak
filtrbrak
napięcie zasilające230V / 50Hz
moc20W
wymiary (dł. x szer. x wys.)240x160x122mm
waga2,00 kg
 obudowa aluminium
 gwarancja 1 rok

Więcej informacji na temat dostępności, ceny czy właściwości generatorów ozonu można uzyskać pod nr tel. 62/5017560.

Zamówienia dokonać można w naszym sklepie internetowym: www.ekotu.pl

Udostępnij wpis: