Ozonator Trioxygen 20

Trioxygen 20 potrafi skutecznie zlikwidować wszelkie chorobotwórcze mikroorganizmy, zapewniając przy tym w pomieszczeniu krystalicznie czyste powietrze. W pełni eliminuje przykre wonie, spowodowane przez zalanie, pożar, grzyby czy pleśń.

Ozonator cechuje się niezwykle wysoką wydajnością, dzięki zastosowaniu do jego budowy dwóch najnowszej generacji elektrod wyładowań koronowych.

Za pomocą zainstalowanego wewnątrz wentylatora możliwe jest systematyczne rozprzestrzenianie produkowanego gazu po całym pomieszczeniu. Wbudowany elektroniczny timer umożliwia ustawienie czasu pracy generatora z dokładnością do 1 minuty.

Trioxygen 20 wyposażony jest w dwie elektrody, przy czym istnieje możliwość wyłączenia jednej z nich. Pozwala to na obniżenie jego wydajności (do poziomu ozonatora Trioxegen 10), w zależności od aktualnego zapotrzebowania. Dzięki temu zastosowanie tego generatora staje się wręcz nieograniczone.

Zainstalowanie dwóch elektrod sprawia, że ozonator jest w stanie wyprodukować 20 g ozonu w ciągu godziny. Ponadto może on być wykorzystywany zarówno na małych przestrzeniach, jak i tych bardzo rozległych.

Dane techniczne – trioxygen 20:
produkcja ozonu20 g/h
wydajność wentylatora1865 m³/h
dodatkowe funkcjeelektroniczny timer, licznik godzin pracy,możliwość wyłączenia jednej elektrody
filtrG2
napięcie zasilające230V / 50Hz
moc410 W
wymiary (dł. x szer. x wys.)365x495x367mm
waga12,00 kg
 obudowa aluminium
 gwarancja 1 rok

Więcej informacji na temat dostępności, ceny czy właściwości generatorów ozonu można uzyskać pod nr tel. 62/5017560.

Zamówienia dokonać można w naszym sklepie internetowym: www.ekotu.pl

Udostępnij wpis: