Ozonowanie w hotelarstwie

Chcesz skrócić czas przygotowania pokoju dla następnego gościa?

Podobnie jak ozonowanie w domu, tak ozonowanie pokojów w hotelach pozwala pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, insektów, grzybów, pleśni, alergenów i cieszyć się gościom pięknym i pachnącym otoczeniem.

Warto skorzystać z zabiegu ozonowania w innych pomieszczeniach hotelu, np. w kuchni oraz łazienkach. Zabieg ten zasadniczo podniesie higienę oraz bezpieczeństwo pracy personelu.

Ozonowanie jest przydatne szczególnie w przypadku zadymienia pokojów oraz sal konferencyjnych dymem papierosowym. Ozon usuwa przykrą woń, gwarantując czyste i świeże powietrze w pomieszczeniu, co pozytywnie wpływa na komfort gości oraz personelu.

Powszechnie znaną zmorą hotelarzy jest legionelloza. Jest to nieswoiste zapalenie płuc, które wywołuje bakteria żyjąca w zastojach ciepłej wody – w instalacjach, zasobnikach, podgrzewaczach. Zabieg ozonowania doskonale radzi sobie z tą bakterią, przez co personel oraz goście hotelu nie muszą martwić się zarażeniem.

Już dziś zadbaj o jakość powietrza w hotelu i umów zabieg ozonowania! Gwarantujemy całkowite zneutralizowanie nieprzyjemnych zapachów oraz pozbycie się drobnoustrojów znajdujących się w pomieszczeniu.

Ozonowanie w Eozon Kalisz – zadzwoń!

Zamów usługę ozonowania w Eozon Kalisz – więcej KLIKNIJ TUTAJ.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Telefon: (62) 501 75 60 oraz 601 795 219

E-mail: biuro@epak.com.pl
Nasz adres: ul. Chopina 23 (pok. 303-305) 62-800 Kalisz

Udostępnij wpis: